ΚΟΙΝΩΝΙΑ

Σε Ανδρομάχη και Κ.Υ Λιτοχώρου δωρεάν rapid test από τον ΕΟΔΥ την Τρίτη (1/2)

Σε Ανδρομάχη (8:00-15:00 )και Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου (9:00-15:00) πραγματοποιούνται σήμερα δωρεάν rapid test από τον ΕΟΔΥ.

Δείτε αναλυτικά τα σημεία σε όλη τη χώρα:

  1. Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00
  2. Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00
  3. Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00
  4. Δ. Γλυφάδας,Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00
  5. Δ.  Περιστερίου, Δημοτικά καταστήματα – γραφεία Ερυθρού Σταυρού έναντι της πλατείας Δημαρχείου –στάση «Μετρό Περιστέρι», 12:00-18:00
  6. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00
  7. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Επαύλεως, 09:00-15:00
  8. Δ. Κηφισιάς, Αγ. Παρασκευής 57, Κάτω Κηφισιά, 09:30-15:00
  9. Δ. Ελληνικού-Αργυρούπολης, Αίθουσα 1ου ΚΑΠΗ Αλεξιουπόλεως 27, 14:00-20:00
  10. Δ. Φυλής, Δημαρχείο Άνω Λιοσίων, Αίθουσα “Μελίνα Μερκούρη”, 09:30-15:00
  11. 1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 09:30-19:30 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)
  12. 2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ,  09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)
  13. 3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα, θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)
  14. 4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)
  15. 5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)
  16. 6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)
  17. 7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 09:30-15:00(κατόπιν ραντεβού, 2106993487)
  18. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 12:00-19:00.
  19. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30-15:00.
  20. Δ. Θέρμης, ΚΑΠΗ Τριλόφου, Πλατεία δημαρχείου, 09:00-15:00
  21. Δ. Χαλκηδόνας, αγροτικό ιατρείο, Άγιος Αθανάσιος, 09:30-15:00.
  22. Δ. Αμπελοκήπων- Μενεμένης, Β ΚΑΠΗ Αμπελοκήπων, Ελευθερίας 55, 09:00-15:00
  23. 8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Κάτω Τούμπα, Αρτάκης 9, 10:30-13:30
  24. Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 10:30-13:30
  25. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην  Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.
  26. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.
  27. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00
  28. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 12:30
  29. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Μεσολόγγι, 08:30-15:30
  30. Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό κτίριο,Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00
  31. Άνδρος, Κ.Υ Άνδρου, 09:00-17:00
  32. Άνδρος, Γαύριο περιφερειακό ιατρείο, 10:00 – 16:00
  33. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00
  34. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00
  35. Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-15:00
  36. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-14:00
  37. Αρκαδία, Πλατεία Μεγαλόπολης, Μεγαλόπολη, 9:30-14:00
  38. Άρτα, Κέντρο Υγείας- ISOBOX, 09:00-15:00
  39. Άρτα, ISOBOX-Είσοδος Εκθεσιακού Κέντρου Άρτας, 09:00-15:00
  40. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:30-20:30
  41. Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:30
  42. Αχαΐα, Πάτρα, ΑΤΕΙ Πατρών, Μεγάλου Αλεξάνδρου 200, 09:00-14:30
  43. Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας, 09:00-15:00
  44. Βοιωτία, Αίθουσα Συνεδριάσεων Πέτρινα Κτίρια Αλιάρτου, 09:00-15:00
  45. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ ,Ζιάκα 23, 12:00-15:30
  46. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00
  47. Δράμα, Κοινότητα Δοξάτου, 09:00-11:00
  48. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30
  49. Έβρος, Νομαρχείο, Σουλίου 2, 09:00-14:00
  50. Έβρος, Κοινότητα Λαβάρων, 09:30-12:00
  51. Έβρος, ΚΑΠΗ Διδυμοτείχου, 25ης Μαιου 145,  13:00-15:00
  52. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:30 – 16.00
  53. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00
  54. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00-15:00
  55. Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:30-15:00
  56. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου, 08.00-14.00
  57. Ζάκυνθος, KY Πρώην ΙΚΑ, 08:30-15:30
  58. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00
  59. Ηλεία, Αμαλιάδα Δημαρχείο, Ερμού 20, 09:00-14:30
  60. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00
  61. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00
  62. Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25,  09:00-15:00
  63. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00
  64. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00
  65. Ηράκλειο, ISOBOX, Προαύλιος Χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-18:00
  66. Ηράκλειο, Μοίρες, Πολύκεντρο Μοιρών, 10:00-13:00
  67. Θάσος, Κ.Υ Πρίνου, 08:00 – 15:00
  68. Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30
  69. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00
  70. Θεσπρωτία, Παλαιό Δημαρχείο Παραμυθιάς, 10:00-14:00
  71. Ικαρία, Κέντρο Υγείας Ευδήλου, 09:00-16:00
  72. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00
  73. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00
  74. Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30
  75. Καβάλα, Νομαρχία Καβάλας, 09:00-15:00
  76. Λέρος, δημοτικό κτίριο Δόνα, 09:00 – 14:00
  77. Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00
  78. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 -14:00
  79. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00
  80. Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30
  81. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00
  82. Καστοριά,  Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30
  83. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο, Μάντζαρου 5, 09:00-14:30
  84. Κέρκυρα, Κοινοτικό Ιατρείο Μωραίτικων, Μωραίτικα, 09:30-14:30
  85. Κεφαλονιά, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00
  86. Κεφαλονιά, Μεσοβούνια, 10:00-14:00
  87. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00
  88. Κιλκίς, Ευρωπός, Κοινοτικό Κατάστημα, 09:00-14:00
  89. Κιλκίς, Γερακώνα,Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-11:00
  90. Κιλκίς, Φιλυριά, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00-14:00
  91. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαίδας, Περγαμου 62,   08:30- 14:00
  92. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α,  08:15- 15:15
  93. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-15:30
  94. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κιάτου, Γ.Γεννηματά 2, 09:30-14:30
  95. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-15:30
  96. Λακωνία, Δημαρχείο Γυθείου 11:30- 15:00
  97. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:30- 16:30
  98. Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Σπάρτης, 09:00- 14:30
  99. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία, Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-15:30
  100. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00
  101. Λάρισα, Φάρσαλα, Κεντρική Πλατεία – Δημαρχείο , 09:00-12:00
  102. Λάρισα, Πλατεία Αγιάς, Δίπλα από τα Γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου 09:00-14:00
  103. Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας. Θεοδωρακοπούλου & Καΐρη 8:00-15:30
  104. Λάρισα, Μύλος του Παππά, 08:00-15:30
  105. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00
  106. Λέσβος, Κέντρο Υγείας Μυτιλήνης, 08:30-15:45
  107. Λέσβος, Μόλυβος, 10:00-14:00
  108. Λευκάδα, ΚΑΠΗ Λευκάδας, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00
  109. Λευκάδα, Νυδρί, Παλιό Δημαρχείο, 12:00-14:00
  110. Λήμνος, Μύρινα παλαιό θυρωρείο, 08:45 – 14:45
  111. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:30-15:30
  112. Μαγνησία, Μεταξουργείο,Αναπαύσεως & Καραμπατζάκη 08:30-14:30
  113. Μαγνησία, Αλμυρός,Αγίου Τρύφωνος 2 (Έναντι Κ.Υγείας),09:30-14:30
  114. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 15:30
  115. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Είσοδος Μεγάρου Χορού (Εκπαιδευτικοί/Μαθητές), 08:30 – 19:30
  116. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Ναός Υπαπαντής, Προαύλιος Χώρος, 13:00 – 20:00
  117. Μεσσηνία, Καρδαμύλη, Παλιό Δημοτικό Σχολείο, 09:00 – 13:00
  118. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00
  119. Πάρος, Εκθεσιακός Χώρος Μαρίνα Νάουσας, 09:00-14:45
  120. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-13:00
  121. Πάρος, Ιατρείο Λευκών, 13:30-14:30
  122. Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό κέντρο, Πάτμιον, 08:00-15:00
  123. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30
  124. Πέλλα, Ξενιτιδειο Αριδαίας, Λεωφόρος Ξενιτίδη 7,  09:30-14:30
  125. Πιερία, Ανδρομάχη, 08:00 – 15:00
  126. Πιερία, Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου, 09:00-15:00
  127. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09:00-14:00
  128. Πρέβεζα, ΚΑΠΗ Φιλιππιάδας, Φιλιππιάδα, 10:30-13:00
  129. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00
  130. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ.Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ, 09:00-14:00
  131. Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 09:00-14:00
  132. Ροδόπη, Δημοτικό Κτίριο Βενιζέλου 51, 09:00 – 14:00
  133. Ρόδος, Πνευματικό κέντρο Καλυθιών, Καλυθιές, 11.00-14.30
  134. Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-
  135. Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 08:15-14:00
  136. Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-14:00
  137. Σέρρες,  Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30
  138. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-15:30
  139. Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-14:00
  140. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00
  141. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού 07:30-13:00
  142. Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ 10:00-15:30
  143. Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας 08:00-10:00
  144. Τρίκαλα, Πλατεία Οιχαλίας 09:00-10:30
  145. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00
  146. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμία-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00
  147. Φθιώτιδα, Δημοτικό Κατάστημα Δημαρχείο Ελάτειας, Δήμος Αμφίκλειας- Ελάτειας, 09:30 – 11:30
  148. Φθιώτιδα,  Δημοτικό Κατάστημα – Δημαρχείο  Κάτω Τιθορέας, Δήμος Αμφίκλειας- Ελάτειας, 12:00 – 14:00
  149. Φθιώτιδα, Κτίριο ΟΣΚ (στο Πάρκο του Λαού), Στυλίδα, 09:00 – 13:00
  150. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:00-15:30
  151. Φλώρινα, ΚΑΠΗ Φλώρινας, Ταγματάρχου Σωτηρίου 1 (Αίθουσα ΚΑΠΗ), 09:00-14:30
  152. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, 09.00-14.00
  153. Φωκίδα, Καστέλλια, 09.00-11.00
  154. Φωκίδα, Γραβιά,11.00-13.00
  155. Χαλκιδική,  Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30
  156. Χαλκιδική, Συκιά, Πνευματικο Κέντρο Συκιάς 09:30 – 14:30
  157. Χαλκιδική, Γαλάτιστα, Δημαρχείο Γαλάτιστας, 09:00 – 15:00
  158. Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 14:30
  159. Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 11:30 – 16:00
  160. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη , 09:30 – 14:00
  161. Χίος, ΚΑΠΗ Δήμου Χιου, Πολυτεχνείου 25 09:00-14:30

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας