ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (13/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (13/11)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Προκριματικά Μουντιάλ 2022 (9η αγωνιστική)

16:00 Βοσνία – Φινλανδία (Cosmote Sport 2)

19:00 Νορβηγία – Λετονία (Cosmote Sports 1)

19:00 Τουρκία – Γιβραλτάρ (Cosmote Sport 2)

21:45 Γαλλία – Καζακστάν (Cosmote Sport 1)

21:45 Βέλγιο – Εσθονία (Cosmote Sport 2)

21:45 Μαυροβούνιο – Ολλανδία (Cosmote Sport 3)

Super League 2 (Βόρειος όμιλος, 2η αγωνιστική)

15:00 Καβάλα – Αναγέννηση Καρδίτσας

15:00 Νίκη Βόλου – Βέροια

15:00 ΠΑΟΚ Β’ – Πανσερραϊκός (Youtube)

Super League 2 (Νότιος όμιλος, 2η αγωνιστική)

15:00 Καραϊσκάκης – Κηφισιά

15:00 Νίκη Βόλου – Αιγάλεω

15:00 Ιεράπετρα – Καλλιθέα

ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (7η αγωνιστική)

17:00 Ιωνικός – Προμηθέας Πατρών (ΕΡΤ3)

17:00 Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο (ΕΡΤ Sports)

20:00 Παναθηναϊκός – ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

ΒΟΛΕΪ

League Cup «Νίκος Σαμαράς» (1η φάση, επαναληπτικός)

18:00 Φοίνικας Σύρου – Κηφισιά (Youtube)

Volley League γυναικών (8η αγωνιστική)

18:00 Ολυμπιακός – Πορφύρας (Youtube)

18:00 ΠΑΟΚ – Θέτις (Youtube)

18:30 Αίας Ευόσμου – Λαμία (Youtube)

18:45 ΑΕΚ – Μαρκόπουλο (Youtube)

19:00 ΑΟ Θήρας – Άρης (Youtube)

19:00 Ηλυσιακός – Πανναξιακός (Youtube)

20:00 Αμαζόνες – Παναθηναϊκός (Youtube)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (7η αγωνιστική)

16:30 Άρης Νίκαιας – ΑΕΚ

18:00 Δράμα – Φίλιππος Βέροιας

18:00 ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας

18:00 Διομήδης Άργους – Δούκας

18:30 Σαλαμίνα – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

Α1 γυναικών (6η αγωνιστική)

15:00 Προσοτσάνη – ΠΑΟΚ

18:00 Εθνικός Κοζάνης – Αναγέννηση Άρτας

ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (Α’ όμιλος, 6η αγωνιστική)

15:00 ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης

15:00 Π. Φάληρο – Άρης

18:00 Εθνικός – Γλυφάδα

20:00 ΑΕΚ – Ολυμπιακός

Α1 ανδρών (Β’ όμιλος, 6η αγωνιστική)

14:00 ΟΥΚ Βόλου – Χίος

16:00 Χανιά – Περιστέρι

16:00 Παναθηναϊκός – Βουλιαγμένη

18:00 Υδραϊκός – Πανιώνιος

Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)

13:30 Νηρέας Χαλανδρίου – Πανιώνιος

14:15 Ρέθυμνο – Βουλιαγμένη

15:00 ΝΟ Λάρισας – Εθνικός

16:00 Ολυμπιακός – ΝΕ Πατρών

16:30 Γλυφάδα – ΠΑΟΚ

21:30 ΑΕΚ – Ηλυσιακός

ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

Γκραν πρι Σάο Πάουλο

21:15 Κατατακτήριο σπριντ (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)

logo podas

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας