ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (7/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (7/11)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Super League (9η αγωνιστική)

15:00 Αστέρας Τρίπολης – Λαμία (Novasports Prime)

17:15 Βόλος – Άρης (Cosmote Sport 2)

19:30 Ολυμπιακός – Ιωνικός (Novasports Prime)

19:30 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ (Cosmote Sport 1)

Super League 2 (Βόρειος όμιλος, 1η αγωνιστική)

15:00 Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

15:00 Ηρακλής – Νίκη Βόλου

15:00 Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας

15:00 Απόλλων Πόντου – Καβάλα

15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Θεσπρωτός

15:00 Πιερικός – Ξάνθη

Super League 2 (Νότιος όμιλος, 1η αγωνιστική)

15:00 Καλλιθέα – Ζάκυνθος

15:00 Αιγάλεω – Χανιά

15:00 Ηρόδοτος – Διαγόρας Ρόδου

15:00 Λεβαδειακός – Αστέρας Βλαχιώτη

15:00 Επισκοπή – Καραϊσκάκης

15:00 Κηφισιά – Παναθηναϊκός Β’

15:00 ΑΕΚ Β’ – Καλαμάτα (Youtube)

Premier League (11η αγωνιστική)

16:00 Άρσεναλ – Γουότφορντ (Cosmote Sport 1)

16:00 Έβερτον – Τότεναμ (Cosmote Sport 5)

16:00 Λιντς – Λέστερ (Cosmote Sport 8)

18:30 Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ (Cosmote Sport 3)

LaLiga (13η αγωνιστική)

15:00 Βιγιαρεάλ – Χετάφε (Novasports 1)

17:15 Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports 2)

19:30 Μαγιόρκα – Έλτσε (Novasports News)

19:30 Οσασούνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports 1)

22:00 Ρεάλ Μπέτις – Σεβίλλη (Novasports 1)

Serie A (12η αγωνιστική)

13:30 Βενέτσια – Ρόμα (Cosmote Sport 1)

16:00 Σαμπντόρια – Μπολόνια (Cosmote Sport 3)

16:00 Ουντινέζε – Σασουόλο (Cosmote Sport 9)

19:00 Νάπολι – Βερόνα (Cosmote Sport 8)

19:00 Λάτσιο – Σαλερνιτάνα (Cosmote Sport 7)

21:45 Μίλαν – Ίντερ (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (10η αγωνιστική)

16:30 Χέρτα Βερολίνου – Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports 3)

18:30 Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου (Novasports 3)

20:30 Γκρόιτερ Φιρτ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports 3)

Ligue 1 (12η αγωνιστική)

14:00 Μαρσέιγ – Μετς (Novasports 2)

16:00 Λοριάν – Μπρεστ

16:00 Ναντ – Στρασμπούρ

16:00 Ρεμς – Μονακό

16:00 Σεντ Ετιέν – Κλερμόν

18:00 Νις – Μονπελιέ (Novasports Start)

21:45 Ρεν – Λιόν (Novasports 2)

Eredivisie (12η αγωνιστική)

13:15 Χρόνινχεν – Βάαλβαϊκ

15:30 Φορτούνα Σιτάρντ – Αϊντχόφεν (Novasports 4)

17:45 Φέγενορντ – Άλκμααρ (Novasports 4)

17:45 Φίτεσε – Ουτρέχτη

21:00 Άγιαξ – Γκόου Αχέντ Ιγκλς (Novasports 4)

Primeira Liga (11η αγωνιστική)

16:00 Τοντέλα – Μαρίτιμο

19:00 Σάντα Κλάρα – Πόρτο (Cosmote Sport 9)

21:00 Πάσος Φερέιρα – Σπόρτινγκ Λισαβώνας (Cosmote Sport 3)

23:15 Μπενφίκα – Μπράγκα (Cosmote Sport 9)

ΜΠΑΣΚΕΤ
Basket League (5η αγωνιστική)

17:00 Ηρακλής – Απόλλων Πατρών (ΕΡΤ Sports)

17:00 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός (ΕΡΤ3)

20:00 Περιστέρι – Ολυμπιακός (ΕΡΤ3)

ΒΟΛΕΪ
League Cup «Νίκος Σαμαράς» (Α’ φάση)

16:00 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (ΕΡΤ Sports)

17:30 ΟΦΗ – Παναθηναϊκός (Youtube)

Volley League γυναικών (6η αγωνιστική)

20:00 Ολυμπιακός – Θέτις

ΠΟΛΟ
Α1 γυναικών (Α’ φάση, 1η αγωνιστική)

15:00 ΝΕ Πατρών – ΑΕΚ

ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

21:00 Γκραν πρι Μεξικού (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)

logo podas

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας