ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (6/11)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (6/11)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (9η αγωνιστική)

17:15 ΟΦΗ – Ατρόμητος (Cosmote Sport 3)

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός (Novasports 2)

19:30 Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ (Cosmote Sport 2)

Super League 2 (Βόρειος όμιλος, 1η αγωνιστική)

15:00 Ολυμπιακός Β’ – ΠΑΟΚ Β’ (One Channel)

15:00 Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου (Youtube)

Super League 2 (Νότιος όμιλος, 1η αγωνιστική)

14:45 Ρόδος – Εργοτέλης

Premier League (11η αγωνιστική)

14:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπρέντφορντ – Νόριτς

17:00 Τσέλσι – Μπέρνλι (Cosmote Sport 8)

17:00 Κρίσταλ Πάλας – Γουλβς

19:30 Μπράιτον – Νιουκάστλ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (13η αγωνιστική)

15:00 Εσπανιόλ – Γρανάδα (Novasports 1)

17:15 Θέλτα – Μπαρτσελόνα (Novasports 1)

19:30 Ντεπορτίβο Αλαβές – Λεβάντε (Novasports 1)

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Ράγιο Βαγεκάνο (Novasports 1)

Serie A (12η αγωνιστική)

16:00 Σπέτσια – Τορίνο (Cosmote Sport 2)

19:00 Γιουβέντους – Φιορεντίνα (Cosmote Sport 8)

21:45 Κάλιαρι – Αταλάντα (Cosmote Sport 3)

Bundesliga (11η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερν Μονάχου – Φράιμπουργκ (Novasports 3)

16:30 Μπόχουμ – Χόφενχαϊμ (Novasports Start)

16:30 Στουτγκάρδη – Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports 6)

16:30 Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ (Novasports 4)

19:30 Λειψία – Μπορούσια Ντόρτμουντ (Novasports Prime)

Ligue 1 (13η αγωνιστική)

18:00 Λιλ – Ανζέ (Novasports 5)

22:00 Μπορντό – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 2)

Eredivisie (12η αγωνιστική)

19:45 Ναϊμέγκεν – Χέιρενφεϊν

21:00 Βίλεμ – Σπάρτα Ρότερνταμ

22:00 Τσβόλε – Καμπούουρ

Primeira Liga (11η αγωνιστική)

17:30 Βιζέλα – Εστορίλ

20:00 Πορτιμονένσε – Μπελενένσες

22:30 Βιτόρια Γκιμαράες – Μορεϊρένσε

Championship (17η αγωνιστική)

14:30 Νότιγχαμ Φόρεστ – Πρέστον (Novasports News)

19:30 Μπλάκπουλ – ΚΠΡ (Novasports 6)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (6η αγωνιστική)

17:00 Λαύριο – Ιωνικός (ΕΡΤ Sports)

17:00 ΑΕΚ – Κολοσσός Ρόδου (ΕΡΤ3)

20:00 Προμηθέας Πατρών – Άρης (ΕΡΤ3)

ΒΟΛΕΪ

League Cup «Νίκος Σαμαράς» (Α’ φάση)

17:00 Φίλιππος Βέροιας – Μίλων (Youtube)

Volley League γυναικών (6η αγωνιστική)

17:00 Παναθηναϊκός – Μαρκόπουλο

18:00 ΠΑΟΚ – Ηλυσιακός

18:30 Αίας Ευόσμου – Πανναξιακός

18:45 ΑΕΚ – Λαμία

19:00 ΑΟ Θήρας – Πορφύρας

19:30 Αμαζόνες – Άρης

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (6η αγωνιστική)

19:30 ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φαίακας Κέρκυρας

Α1 γυναικών (5η αγωνιστική)

15:00 ΠΑΟΚ – Πανόραμα

16:00 Καματερό – Αθηναϊκός

16:00 Βέροια – Εθνικός Κοζάνης

17:30 ΑΕΣΧ Πυλαίας – Προσοτσάνη

18:00 Αναγέννηση Άρτας – Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

18:00 Ν. Ιωνία – Κορυδαλλός

ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (Α’ όμιλος, 5η αγωνιστική)

15:00 ΠΑΟΚ – Π. Φάληρο

16:00 Απόλλων Σμύρνης – Εθνικός

16:00 Ολυμπιακός – Άρης

17:00 Γλυφάδα – ΑΕΚ

Α1 ανδρών (Β’ όμιλος, 5η αγωνιστική)

14:15 Χανιά – Παναθηναϊκός

17:30 Πανιώνιος – Βουλιαγμένη

18:00 Περιστέρι – ΟΥΚ Βόλου

18:00 Χίος – Υδραϊκός

Α1 γυναικών (Α’ φάση, 1η αγωνιστική)

14:00 Ηλυσιακός – ΝΟ Λάρισας

16:00 Ρέθυμνο – Νηρέας Χαλανδρίου

16:30 ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

18:00 Εθνικός – Γλυφάδα

19:00 Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός

ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

Γκραν πρι Μεξικού

22:00 Κατατακτήριες δοκιμές (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)

logo podas

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας