ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (30/10)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (30/10)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (8η αγωνιστική)

19:30 ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης (Novasports Prime)

19:30 Παναιτωλικός – Ολυμπιακός (Cosmote Sport 2)

Super League 2 (Βόρειος όμιλος, 1η αγωνιστική)

15:00 Απόλλων Λάρισας – Βέροια

15:00 Πιερικός – Θεσπρωτός

Super League 2 (Νότιος όμιλος, 1η αγωνιστική)

15:00 Κηφισιά – Ρόδος

15:00 Διαγόρας – ΑΕΚ Β’

15:00 Εργοτέλης – Αιγάλεω

15:00 Χανιά – Καλαμάτα

15:00 Ιεράπετρα – Παναθηναϊκός Β’

Premier League (10η αγωνιστική)

14:30 Λέστερ – Άρσεναλ (Cosmote Sport 1)

17:00 Μπέρνλι – Μπρέντφορντ (Cosmote Sport 9)

17:00 Λίβερπουλ – Μπράιτον (Cosmote Sport 3)

17:00 Μάντσεστερ Σίτι – Κρίσταλ Πάλας (Cosmote Sport 4)

17:00 Νιουκάστλ – Τσέλσι (Cosmote Sport 5)

17:00 Γουότφορντ – Σαουθάμπτον (Cosmote Sport 8)

19:30 Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (12η αγωνιστική)

15:00 Έλτσε – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports 1)

17:15 Σεβίλλη – Οσασούνα (Novasports 1)

19:30 Βαλένθια – Βιγιαρεάλ (Novasports 1)

22:00 Μπαρτσελόνα – Ντεπορτίβο Αλαβές (Novasports 1)

Serie A (11η αγωνιστική)

16:00 Αταλάντα – Λάτσιο (Cosmote Sport 2)

19:00 Βερόνα – Γιουβέντους (Cosmote Sport 3)

21:45 Τορίνο – Σαμπντόρια (Cosmote Sport 3)

Bundesliga (10η αγωνιστική)

16:30 Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μάιντς (Novasports 6)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν – Βόλφσμπουργκ (Novasports 5)

16:30 Μπορούσια Ντόρτμουντ – Κολωνία (Novasports 4)

16:30 Φράιμπουργκ – Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports Start)

16:30 Ουνιόν Βερολίνου – Μπάγερν Μονάχου (Novasports 3)

19:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Λειψία (Novasports 3)

Ligue 1 (12η αγωνιστική)

18:00 Μετς – Σεντ Ετιέν (Novasports 2)

22:00 Λιόν – Λανς (Novasports 2)

Eredivisie (11η αγωνιστική)

17:30 Αϊντχόφεν – Τβέντε (Novasports News)

19:45 Χέρακλες – Άγιαξ (Novasports 5)

21:00 Χέιρενφεϊν – Φίτεσε

22:00 Άλκμααρ – Τσβόλε

Primeira Liga (10η αγωνιστική)

19:00 Πόρτο – Μποαβίστα (Cosmote Sport 7)

21:00 Εστορίλ – Μπενφίκα (Cosmote Sport 8)

23:15 Σπόρτινγκ Λισαβώνας – Βιτόρια Γκιμαράες (Cosmote Sport 8)

Championship (15η αγωνιστική)

14:30 Φούλαμ – Γουέστ Μπρομ (Novasports 2)

22:00 Ρέντινγκ – Μπόρνμουθ (Novasports 5)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (5η αγωνιστική)

17:00 Άρης – Λαύριο (ΕΡΤ Sports)

17:00 Απόλλων Πατρών – Προμηθέας Πατρών (ΕΡΤ3)

20:00 Ιωνικός – ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

ΒΟΛΕΪ

Volley League ανδρών (3η αγωνιστική)

17:00 ΟΦΗ – Κηφισιά (Youtube)

19:00 Φοίνικας Σύρου – Ολυμπιακός (ΕΡΤ Sports)

Volley League γυναικών (5η αγωνιστική)

18:00 ΠΑΟΚ – Αμαζόνες

18:00 Λαμία – ΑΟ Θήρας (Youtube)

18:00 Μαρκόπουλο – Άρης

19:00 Πανναξιακός – Ολυμπιακός

19:00 Ηλυσιακός – Αίας Ευόσμου

19:00 Θέτις – ΑΕΚ

20:00 Πορφύρας – Παναθηναϊκός

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (6η αγωνιστική)

12:30 Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3)

17:00 Δούκας – Ολυμπιακός

20:00 Ιωνικός – Άρης Νίκαιας

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

16:00 Βέροια – Αναγέννηση Άρτας

18:00 Εθνικός Κοζάνης – Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

logo podas

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας