ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (24/10)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (24/10)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (7η αγωνιστική)

16:00 Άρης – Παναιτωλικός (Novasports 2)

16:00 Βόλος – ΑΕΚ (Cosmote Sport 1)

18:15 ΟΦΗ – Λαμία (Cosmote Sport 2)

20:30 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Novasports Prime)

Premier League (9η αγωνιστική)

16:00 Μπρέντφορντ – Λέστερ

16:00 Γουέστ Χαμ – Τότεναμ (Cosmote Sport 3)

18:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ (Cosmote Sport 3)

LaLiga (10η αγωνιστική)

15:00 Σεβίλλη – Λεβάντε (Novasports 1)

17:15 Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasports Prime)

19:30 Ρεάλ Μπέτις – Ράγιο Βαγεκάνο (Novasports 1)

22:00 Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Σοσιεδάδ (Novasports 1)

Serie A (9η αγωνιστική)

13:30 Αταλάντα – Ουντινέζε (Cosmote Sport 3)

16:00 Φιορεντίνα – Κάλιαρι (Cosmote Sport 5)

16:00 Βερόνα – Λάτσιο (Cosmote Sport 8)

19:00 Ρόμα – Νάπολι (Cosmote Sport 1)

21:45 Ίντερ – Γιουβέντους (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (9η αγωνιστική)

16:30 Κολωνία – Μπάγερ Λεβερκούζεν (Novasports 3)

18:30 Στουτγκάρδη – Ουνιόν Βερολίνου (Novasports 2)

20:30 Μπόχουμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Novasports 3)

Ligue 1 (11η αγωνιστική)

14:00 Νις – Λιόν (Novasports 4)

16:00 Λανς – Μετς

16:00 Λοριάν – Μπορντό

16:00 Ρεμς – Τρουά

16:00 Ρεν – Στρασμπούρ

18:00 Μονακό – Μονπελιέ (Novasports 4)

21:45 Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports 2)

Eredivisie (10η αγωνιστική)

13:15 Τβέντε – Ναϊμέγκεν

15:30 Καμπούουρ – Φέγενορντ (Novasports 5)

15:30 Φίτεσε – Γκόου Αχέντ Ιγκλς

17:45 Άγιαξ – Αϊντχόφεν (Novasports 5)

21:00 Χρόνινχεν – Άλκμααρ

Primeira Liga (9η αγωνιστική)

17:30 Πάσος Φερέιρα – Αρόουκα

20:00 Βιζέλα – Μπενφίκα (Cosmote Sport 8)

22:30 Πορτιμονένσε – Εστορίλ

ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (4η αγωνιστική)

17:00 Ηρακλής – Ολυμπιακός (ΕΡΤ3)

17:00 Λαύριο – Απόλλων Πατρών (ΕΡΤ Sports)

20:00 Περιστέρι – Παναθηναϊκός (ΕΡΤ3)

Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)

13:45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου – ΠΑΣ Γιάννινα (Youtube)

14:30 Παναθηναϊκός – Νίκη Λευκάδας (Youtube)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

17:00 Αθηναϊκός – Κορυδαλλός

ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

22:00 Γκραν πρι Όστιν (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας