ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (23/10)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (7η αγωνιστική)

18:15 Ατρόμητος – Ιωνικός (Novasports 2)

19:00 Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα (Cosmote Sport 2)

20:30 Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός (Novasports Prime)

Premier League (9η αγωνιστική)

14:30 Τσέλσι – Νόριτς (Cosmote Sport 1)

17:00 Κρίσταλ Πάλας – Νιουκάστλ (Cosmote Sport 8)

17:00 Έβερτον – Γουότφορντ (Cosmote Sport 4)

17:00 Λιντς – Γουλβς (Cosmote Sport 5)

17:00 Σαουθάμπτον – Μπέρνλι (Cosmote Sport 9)

19:30 Μπράιτον – Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sport 1)

LaLiga (10η αγωνιστική)

15:00 Βαλένθια – Μαγιόρκα (Novasports 1)

17:15 Καδίθ – Ντεπορτίβο Αλαβές (Novasports 1)

19:30 Έλτσε – Εσπανιόλ (Novasports 1)

22:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ (Novasports 1)

Serie A (9η αγωνιστική)

16:00 Σαλερνιτάνα – Έμπολι (Cosmote Sport 3)

19:00 Σασουόλο – Βενέτσια (Cosmote Sport 3)

21:45 Μπολόνια – Μίλαν (Cosmote Sport 3)

Bundesliga (9η αγωνιστική)

16:30 Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μπορούσια Ντόρτμουντ (Novasports 6)

16:30 Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ (Novasports 3)

16:30 Λειψία – Γκρόιτερ Φιρτ (Novasports 5)

16:30 Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ (Novasports Start)

19:30 Χέρτα Βερολίνου – Μπορούσια Γκλάντμπαχ (Novasports 3)

Ligue 1 (11η αγωνιστική)

18:00 Ναντ – Κλερμόν (Novasports 4)

22:00 Λιλ – Μπρεστ (Novasports 2)

Eredivisie (10η αγωνιστική)

19:45 Ουτρέχτη – Χέιρενφεϊν

21:00 Τσβόλε – Χέρακλες

22:00 Βάαλβαϊκ – Σπάρτα Ρότερνταμ

Primeira Liga (9η αγωνιστική)

17:30 Σάντα Κλάρα – Φαμαλικάο

20:00 Τοντέλα – Πόρτο (Cosmote Sport 8)

22:30 Σπόρτινγκ Λισαβώνας – Μορεϊρένσε (Cosmote Sport 8)

Championship (14η αγωνιστική)

14:30 Κάρντιφ – Μίντλεσμπρο (Novasports 2)

17:00 Κόβεντρι – Ντέρμπι Κάουντι (Novasports News)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (4η αγωνιστική)

17:00 Προμηθέας Πατρών – Λάρισα (ΕΡΤ3)

17:00 Κολοσσός Ρόδου – Ιωνικός (ΕΡΤ Sports)

20:00 ΑΕΚ – Άρης (ΕΡΤ3)

Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)

14:00 ΠΑΟΚ – Ελευθερία Μοσχάτου

17:45 Ολυμπιακός – Εσπερίδες Καλλιθέας

ΒΟΛΕΪ

Volley League ανδρών (2η αγωνιστική)

17:00 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (Youtube)

18:00 Μίλων – Φοίνικας Σύρου (Youtube)

19:30 Ολυμπιακός – Φίλιππος Βέροιας (Youtube)

Volley League γυναικών (4η αγωνιστική)

16:00 Ολυμπιακός – Ηλυσιακός

18:00 ΑΟ Θήρας – Θέτις

18:00 Άρης – Πορφύρας

18:30 Αίας Ευόσμου – ΠΑΟΚ

18:45 ΑΕΚ – Πανναξιακός

20:00 Παναθηναϊκός – Λαμία

20:00 Αμαζόνες – Μαρκόπουλο

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (6η αγωνιστική)

12:30 Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3)

17:00 Δούκας – Ολυμπιακός

20:00 Ιωνικός – Άρης Νίκαιας

Α1 γυναικών (4η αγωνιστική)

16:00 Βέροια – Αναγέννηση Άρτας

18:00 Εθνικός Κοζάνης – Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

ΠΟΛΟ

Α1 ανδρών (Α’ όμιλος, 4η αγωνιστική)

15:00 Άρης – Γλυφάδα

15:00 Εθνικός- ΠΑΟΚ

17:00 ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

18:30 Π. Φάληρο – Ολυμπιακός

Α1 ανδρών (Β’ όμιλος, 4η αγωνιστική)

14:00 Βόλος – Χανιά

14:30 Βουλιαγμένη – Χίος

16:00 Παναθηναϊκός – Πανιώνιος

18:00 Υδραϊκός – Περιστέρι

ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

Γκραν πρι Όστιν

23:00 Κατατακτήριες δοκιμές (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)

logo podas

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας