ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα της Κυριακής (17/10)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (6η αγωνιστική)

16:00 ΠΑΟΚ – Βόλος (Novasports Prime)

16:00 Παναιτωλικός – ΟΦΗ (Cosmote Sport 2)

20:30 ΑΕΚ – Ατρόμητος (Cosmote Sport 1)

20:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός (Novasports Prime)

Premier League (8η αγωνιστική)

16:00 Έβερτον – Γουέστ Χαμ (Cosmote Sport 1)

18:30 Νιουκάστλ – Τότεναμ (Cosmote Sport 3)

LaLiga (9η αγωνιστική)

15:00 Ράγιο Βαγεκάνο – Έλτσε (Novasports 1)

17:15 Θέλτα – Σεβίλλη (Novasports 1)

19:30 Βιγιαρεάλ – Οσασούνα (Novasports 1)

22:00 Μπαρτσελόνα – Βαλένθια (Novasports 1)

Serie A (8η αγωνιστική)

13.30 Κάλιαρι – Σαμπντόρια (Cosmote Sport 3)

16.00 Έμπολι – Αταλάντα (Cosmote Sport 3)

16.00 Τζένοα – Σασουόλο (Cosmote Sport 6)

16.00 Ουντινέζε – Μπολόνια (Cosmote Sport 8)

19.00 Νάπολι – Τορίνο (Cosmote Sport 2)

21.45 Γιουβέντους – Ρόμα (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (8η αγωνιστική)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου (Novasports 2)

18:30 Άουγκσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports 3)

Ligue 1 (10η αγωνιστική)

14:00 Τρουά – Νις (Novasports 2)

16:00 Μπορντό – Ναντ

16:00 Μπρεστ – Ρεμς

16:00 Μετς – Ρεν

16:00 Στρασμπούρ – Σεντ Ετιέν

18:00 Μονπελιέ – Λανς (Novasports 4)

21:45 Μαρσέιγ – Λοριάν (Novasports 2)

Eredivisie (9η αγωνιστική)

13:15 Άλκμααρ – Ουτρέχτη

15:30 Ναϊμέγκεν – Φίτεσε

15:30 Σπάρτα Ρότερνταμ – Χρόνινχεν

17:45 Τβέντε – Βίλεμ

Championship (12η αγωνιστική)

14:00 Σουόνσι – Κάρντιφ (Novasports Start)

ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (3η αγωνιστική)

17:30 Ολυμπιακός – Προμηθέας Πατρών (ΕΡΤ3)

20:00 Λάρισα – Λαύριο (ΕΡΤ3)

Α1 γυναικών (1η αγωνιστική)

14:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός (Youtube)

15:00 Νίκη Λευκάδας – Δάφνη Αγ. Δημητρίου (Youtube)

17:00 Ελευθερία Μοσχάτου – Παναθηναϊκός (Youtube)

ΒΟΛΕΪ

Volley League ανδρών (1η αγωνιστική)

16:30 Παναθηναϊκός – Κηφισιά (Youtube)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (5η αγωνιστική)

16:00 Άρης Νίκαιας – Σαλαμίνα

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας