ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΕΠΣ Πιερίας | Το πρόγραμμα της Γ΄Ερασιτεχνικής

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2021-2022 KANONIKΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Γ’  ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

2 η αγωνιστική

1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

3 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

3 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

4 η αγωνιστική

1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

5 η αγωνιστική

1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

4 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

6 η αγωνιστική

Παρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2021 Σελίδα 1 από 4

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

7 η αγωνιστική

1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

5 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

8 η αγωνιστική

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

5 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

9 η αγωνιστική

1 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

5 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

10 η αγωνιστική

1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

4 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

6 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

11 η αγωνιστική

1 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

12 η αγωνιστική

1 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

Παρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2021 Σελίδα 2 από 4

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

4 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

6 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

13 η αγωνιστική

1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

2 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

14 η αγωνιστική

1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

6 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

15 η αγωνιστική

1 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

4 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

6 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

16 η αγωνιστική

1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

5 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

17 η αγωνιστική

1 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

4 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

18 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

3 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

4 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

Παρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2021 Σελίδα 3 από 4

Α/Α ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

19 η αγωνιστική

1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

2 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

4 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

6 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

20 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

5 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

6 ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

21 η αγωνιστική

1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

4 Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.

5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ

6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

22 η αγωνιστική

1 Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

2 ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ

3 ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978

4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ

5 ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄

6 Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΠαρασκευή, 24 Σεπτεμβρίου 2021

logo podas

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας