ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (25/9)

Οι αγώνες και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας

Η αθλητική ατζέντα του Σαββάτου (25/9)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Premier League (6η αγωνιστική)

14:30 Τσέλσι – Μάντσεστερ Σίτι (Cosmote Sport 1)

14:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άστον Βίλα (Cosmote Sport 2)

17:00 Λέστερ – Μπέρνλι (Cosmote Sport 2)

17:00 Έβερτον – Νόριτς (Cosmote Sport 7)

17:00 Λιντς – Γουέστ Χαμ (Cosmote Sport 8)

17:00 Γουότφορντ – Νιουκάστλ (Cosmote Sport 9)

19:30 Μπρέντφορντ – Λίβερπουλ (Cosmote Sport 1)

LaLiga (7η αγωνιστική)

15:00 Ντεπορτίβο Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης (Novasports 1)

17:15 Βαλένθια – Αθλέτικ Μπιλμπάο (Novasports 1)

19:30 Σεβίλλη – Εσπανιόλ (Novasports 1)

22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ (Novasports 1)

Serie A (6η αγωνιστική)

16:00 Σπέτσια – Μίλαν (Cosmote Sport 3)

19:00 Ίντερ – Αταλάντα (Cosmote Sport 3)

21:45 Τζένοα – Βερόνα (Cosmote Sport 3)

Bundesliga (6η αγωνιστική)

16:30 Λειψία – Χέρτα Βερολίνου (Novasports 2)

16:30 Μπάγερ Λεβερκούζεν – Μάιντς (Novasports 3)

16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολωνία (Novasports 4)

16:30 Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ (Novasports 5)

16:30 Ουνιόν Βερολίνου – Αρμίνια Μπίλεφελντ (Novasports Start)

19:30 Μπορούσια Γκλάντμπαχ – Μπορούσια Ντόρτμουντ (Novasports Prime)

Ligue 1 (8η αγωνιστική)

18:00 Σεντ Ετιέν – Νις

20:00 Στρασβούργο – Λιλ (Novasports 2)

22:00 Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ (Novasports 2)

22:00 Λιόν – Λοριάν (Novasports Start)

Eredivisie (7η αγωνιστική)

17:30 Βίλεμ – Αϊντχόφεν (Novasports News)

19:45 Άγιαξ – Χρόνινχεν (Novasports 2)

19:45 Φίτεσε – Φορτούνα Σιτάρντ

22:00 Φέγενορντ – Ναϊμέγκεν (Novasports 4)

22:00 Ουτρέχτη – Τσβόλε

Primeira Liga (7η αγωνιστική)

17:30 Μορεϊρένσε – Αρόουκα

20:00 Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα (Cosmote Sport 2)

22:30 Τοντέλα – Φαμαλικάο

Championship (9η αγωνιστική)

14:30 Ρέντινγκ – Μίντλεσμπρο (Novasports6)

17:00 Μπόρνμουθ – Λούτον (Novasports 6)

Κύπελλο Ελλάδας (3ος γύρος)

16:00 Εθνικός – Προοδευτική

16:00 Άρης Σούδας – Διαγόρας Ρόδου

ΜΠΑΣΚΕΤ

SuperCup (ημιτελικοί)

16:30 Παναθηναϊκός – Λαύριο (ΕΡΤ3)

21.00 Προμηθέας Πατρών – ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

Κύπελλο γυναικών (Α’ φάση, 1η αγωνιστική)

17:00 Πανιώνιος – Αμύντας

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (2η αγωνιστική)

12:30 Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

18:00 Δράμα – Φαίακας Κέρκυρας

18:00 Αερωπός Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας

18:00 Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΕΣΧ Πυλαίας

18:30 Σαλαμίνα – Δούκας

Α1 γυναικών (2η αγωνιστική)

16:30 Πανόραμα – ΠΑΟΚ

18:00 Εθνικός Κοζάνης – Βέροια

18:00 Κορυδαλλός – Ν. Ιωνία

ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1

Γκραν πρι Σότσι

14:55 Κατατακτήριες δοκιμές (ΕΡΤ2, Cosmote Sport 5)

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας