ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα (4/4)

Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα (4/4)

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Super League (πλέι οφ, 2η αγωνιστική)

15:00 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ (Novasports 1)

17:15 Άρης – Αστέρας Τρίπολης (Novasports 2)

19:30 ΑΕΚ – Ολυμπιακός (Novasports 1)

Super League 2 (18η αγωνιστική)

14:45 Απόλλων Λάρισας – Ιωνικός (ΕΡΤ Sports 2)

14:45 Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας (ΕΡΤ Sports)

14:45 Ιεράπετρα – Λεβαδειακός (ΕΡΤ3)

Football League (Βόρειος όμιλος, 3η αγωνιστική)

15:00 Απόλλων Πόντου – Καβάλα

15:00 Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια

15:00 Πιερικός – Θεσπρωτός

15:00 Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΠ Κοζάνης

15:00 Τρίγλια – Πανσερραϊκός

Football League (Νότιος όμιλος, 3η αγωνιστική)

14:00 Σαντορίνη – Αιγάλεω

15:00 Νίκη Βόλου – Ιάλυσος

15:00 Καλαμάτα – Επισκοπή

15:00 Ασπρόπυργος – Καλλιθέα

Premier League (31η αγωνιστική)

14:00 Σαουθάμπτον – Μπέρνλι (Cosmote Sport 1)

16:05 Νιουκάστλ – Τότεναμ (Cosmote Sport 1)

18:30 Άστον Βίλα – Φούλαμ (Cosmote Sport 1)

21:30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον (Cosmote Sport 1)

LaLiga (29η αγωνιστική)

15:00 Ντεπορτίβο Αλαβές – Θέλτα (Cosmote Sport 2)

17:15 Έλτσε – Ρεάλ Μπέτις (Cosmote Sport 2)

19:30 Κάντιθ – Βαλένθια (Cosmote Sport 2)

22:00 Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης (Cosmote Sport 2)

Bundesliga (27η αγωνιστική)

16:30 Στουτγκάρδη – Βέρντερ Βρέμης (Cosmote Sport 3)

19:00 Ουνιόν Βερολίνου – Χέρτα Βερολίνου (Cosmote Sport 3)

Ligue 1 (31η αγωνιστική)

14:00 Ανζέ – Μονπελιέ

16:00 Μπορντό – Στρασμπούρ

16:00 Λοριάν – Μπρεστ

16:00 Ναντ – Νις

16:00 Ρεμς – Ρεν

18:05 Νιμ – Σεντ Ετιέν (Novasports 4)

22:00 Μαρσέιγ – Ντιζόν (Novasports 2)

Eredivisie (28η αγωνιστική)

13:15 Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports 2)

15:30 Ντεν Χάαχ – Ουτρέχτη

15:30 Αϊντχόφεν – Χέρακλες (Novasports 3)

17:45 Έμεν – Βάαλβαϊκ

17:45 Χέιρενφεϊν – Άγιαξ (Novasports 3)

Primeira Liga (25η αγωνιστική)

17:00 Μπελενένσες – Μποαβίστα

19:30 Βιτόρια Γκιμαράες – Τοντέλα

22:00 Φαμαλικάο – Πάσος Φερέιρα

ΜΠΑΣΚΕΤ

Basket League (20ή αγωνιστική)

20:00 Περιστέρι – Προμηθέας Πατρών (ΕΡΤ3)

Α1 γυναικών (7η αγωνιστική)

12:00 Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός

13:00 Ελευθερία Μοσχάτου – ΕΦΑΟ Ζωγράφου

14:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός

15:00 Εσπερίδες Καλλιθέας – ΠΑΟΚ

ΒΟΛΕΪ

Volley League (πλέι άουτ, 5η αγωνιστική)

17:00 ΟΦΗ – Κηφισιά (Youtube)

19:00 Μίλων – Φίλιππος Βέροιας (Youtube)

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Handball Premier (10η αγωνιστική)

16:00 Άρης Νίκαιας- Ολυμπιακός

Α1 γυναικών (5η αγωνιστική)

14:00 ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ

17:00 Αθηναϊκός – Καματερό

ΠΟΛΟ

Α’ εθνική γυναικών (7η αγωνιστική)

12:00 Εθνικός – ΝΕ Πατρών

13:00 Πανιώνιος – Γλυφάδα

14:00 ΝΟ Λάρισας – ΝΟ Ρεθύμνου

logo podas

About the author

OM Newsroom

Σχολιάστε το άρθρο

Γράψτε εδώ το σχόλιο σας